Jak to funguje

Nejdříve se musíte rozhodnout, že jste opravdu připraveni být úspěšní. Pokud vaše odpověď zní ANO, pak udělejte druhý krok a objednejte si naše služby, které vám pomohou otevřít dveře k vysněnému zaměstnaní.

1. Nechte si napsat strukturovaný životopis od personální ředitelky

Personální ředitelka denně vyhodnocuje desítky životopisů a rozhoduje, koho pozve na pohovor. Ví proto, jak napsat životopis, tak aby zaujal každého personalistu. Využijte toho a nechte si napsat životopis od personální ředitelky. Cena za tuto službu je 490 Kč. Stačí vyplnit objednávkový formulář.

Po vyplnění formuláře, obdržíte email s pokyny k platbě. Po obdržení platby vám zašleme na emailovou adresu profesionální a perfektní strukturovaný životopis, který pro vás napíše přímo personální ředitelka.

Čtěte: Proč si nechat napsat životopis od personální ředitelky

2. Nezapomeňte také na motivační dopis

Motivační dopis je neoficiální povinnou přílohou každého životopisu. Zatímco strukturovaný životopis musí být stručný a jasný, v motivačním dopise máte možnost přímo oslovit a tím i ovlivnit zaměstnavatele. Personální ředitelka ví, co chce každý personalista slyšet a napíše to za vás. Opět stačí jen vyplnit objednávkový formulář.
Cena této služby je 390 Kč.

Po vyplnění objednávkového formuláře, obdržíte obratem email s pokyny o platbě. Po obdržení platby personální ředitelka odešle na váš email motivační dopis psaný na míru pro vás. S jeho pomocí přesvědčíte zaměstnavatele, že právě vy jste tím správným kandidátem.

Čtěte: Proč si nechat napsat motivační dopis personální ředitelkou

TIP: Objednejte si strukturovaný životopis a motivační dopis současně a ušetříte! Strukturovaný životopis + motivační dopis získáte za zvýhodněnou cenu 790 Kč.

3. Individuální příprava na pohovor personální ředitelkou

Personalisté na pohovoru pokládají ty stejné otázky a personální ředitelka vám poradí, jak na ně odpovědět. Na individuálním setkaní, vás provede průběhem pohovoru, připraví na ty nejtěžší situace, které vás mohou potkat, a prozradí vám triky personalistů, které na vás budou používat.
Cena za tento individuální seminář je 990 Kč/1hodina. Standardní doba trvání semináře jsou 3 hodiny, ale lze jej přizpůsobit vašim individuálním požadavkům.

Pro objednání individuálního semináře vyplňte objednávkový formulář. Do formuláře nezapomeňte uvést, o kolik hodin individuálního semináře máte zájem. Na základě počtu hodin vám bude účtována cena, vždy 990Kč za 60 min individuální přípravy na pohovor.
Pro vyplnění formuláře obratem obdržíte email – potvrzení objednávky a pokyny k platbě.

Čtěte: Příprava na pracovní pohovor

TIP: V rámci přípravy na pohovor můžete využít i možnost celodenního semináře – PŘÍPRAVA NA POHOVOR. Personální ředitelka vás provede světem výběrového řízení a poradí vám, jak získáte vysněné pracovní místo. Cena kurzu je 990 Kč/1hodina. V rámci kurzu se seznámíte s problematikou:

  • Jak napsat životopis a motivační dopis?
  • Jak si vybrat vhodnou pracovní pozici?
  • Jak se připravit na pohovor? Jak udělat dobrý dojem, jak se obléci, jaké informace před pohovorem zjistit?
  • Kde hledat vhodné pracovní pozice?
  • Průběh pohovoru- jaké otázky vám budou pokládat, jak na ně reagovat, pozor na řeč těla.
  • Pohovor na ,,zkoušku“ s obdržením zpětné vazby.

4. Psychologická diagnostika

Může být manager dobrou asistentkou? Co když se stále dokola hlásíte na špatné pracovní pozice? Pracujete na administrativní pozici, nejste zde šťastni? Možná je to právě proto, že byste se svými schopnostmi mnohem lépe uplatnili v řídící pozici.
Zašlete objednávku a dozvíte se o své osobě mnohem víc! Personální ředitelka vám provede kompletní psychologickou diagnostiku. Stanoví vaše silné a slabé stránky, váš osobnostní profil a doporučí, na jakou pracovní pozici jste nejvhodnější kandidáti.

Vyplňte objednávku. Po zaplacení služby vám na váš email zašle personální ředitelka soubor psychologický testů. Vyplněné testy odešlete emailem personální ředitelce zpět. Po obdržení vyplněných psychologických testů, personální ředitelka testy vyhodnotí a zašle vám váš kompletní osobnostní profil s osobním doporučením na vhodnou pracovní pozici přímo pro vás. Cena služby je 1500 Kč.

Čtěte: Jaká je nejlepší práce pro Vás? My to víme