Jaká je nejlepší práce pro Vás? My to víme!

Pomůžeme vám při hledání práce

Pracovní trh je jedna velká džungle, pomůžeme vám vyznat se v ní a poznat, pro jakou pozici jste nejvhodnější kandidáti.

Často se setkáváme s uchazeči o zaměstnání, kteří mají dobře sestavený strukturovaný životopis a zároveň motivační dopis a přesto je na pohovor nepozveme. Hlásí se totiž na pozice, které konkrétně pro ně nejsou vhodné.  Možná se stále marně hlásíte na asistentské pozice a přitom by z vás mohl být dobrý manager. Proč nezjistit, na jakou pracovní pozici jste vhodní uchazeči vy?

Využijte naší služby sestavení psychologického profilu a profesionálního poradenství od personální ředitelky a zjistěte, na jakou pracovní pozici jste nejvhodnější kandidáti. Personální ředitelka se denně setkává se schopnými uchazeči, kterým ale musí říct NE. Pokud nechcete od zaměstnavatelů slovo NE už nikdy slyšet, nechte si poradit, na jakou pracovní pozici se máte přihlásit. Nebojte se zjistit o sobě více informací.

Služba je vhodná také pro ty, kteří aktuálně zaměstnaní jsou, ale cítí, že jejich práce je nenaplňuje tak, jak by si zasloužili.

Stačí vyplnit objednávkový formulář  a obratem od nás obdržíte soubor psychologických testů, které personální ředitelka již několikrát použila při výběrovém řízení. Na základě jejich vyplnění pak obdržíte podrobný psychologický profil vaší osobnosti, doporoučení na jakou pracovní pozici jste nejvhodnější kandidáti, ale také konkrétní aktuální nabídky volných pozic, které odpovídají vašim pracovním předpokladům. Můžete na ně ihned reagovat.

Psychologické testy,  které vám personální ředitelka zašle, se standardně používají na pracovních pohovorech. Je tedy možné, že se s nimi také při výběrovém řízení setkáte, ale narozdíl od ostatních  uchazečů, vy už  s nimi,díky psychologickém profilu od personální  ředitelky, budete mít zkušenost.

Využijte proto této možnosti a buďte díky službám personální ředitelky, které pracuje pro vás, zase o krok dál před ostatními uchazeči o zaměstnání.