Příprava na pracovní pohovor

Když chcete víc… Individuální příprava na pohovor personální ředitelkou.

Základem úspěchu je kvalitní životopis a průvodní dopis. Tyto dokumenty jdou ruku v ruce, nelze je oddělit a jsou vstupenkou na pohovor. Pokud obdržíte pozvánku na pohovor, vyhráli jste první bitvu, ale válku máte ještě před sebou.  Personální ředitelka ví, co vás na pohovoru čeká a dokáže vás na to připravit.

Na individuálním sezení vás provede všemi nástrahy pohovoru. Naučí vás základní triky personalistů. Je to jednoduché.. Zkušený personalista ví, na co a jak se má zeptat. Klade vám záměrně konkrétní otázky v daném pořadí, aby se přesvědčil, že odpovídáte pravdu. Jsou to úkoly a personální ředitelka vám k jejich správnému zodpovězení řekne klíč. Prozradí vám triky personalistů, přiblíží průběh pohovoru a naučí vás reagovat tak, jak se od vás očekává. Naučí vás nejen správně mluvit slovy, ale také vašim tělem. Díky tomu vás už nikdy žádný personalista nepřekvapí nějakou otázkou nebo úkolem.

Prozradí vám, na co si dát pozor, upozorní, co si personalista na vás jako první prohlédne a jaké techniky k vašemu ohodnocení použije. Většina uchazečů se s tímto setká na každém pohovoru, a pokud mají před sebou zkušeného personalistu, nikdy nic nepoznají. Z pohovoru odchází, aniž by si všimli jakéhokoliv testu a proto často své chyby opakují.

Vy se ale máte šanci dozvědět, jak ovlivnit úsudek personalisty ve váš prospěch. Naučíte se vystupovat sebevědomě, reprezentovat sami sebe a své schopnosti, nenechat se vyvést z míry žádnou otázkou..Zkrátka budete připraveni na úspěšný pohovor.