Nechte si napsat životopis od personální ředitelky

Hledáte práci nebo brigádu? Odpověděli jste již na řadu nabídek a zatím jste dostali pouze NEGATIVNÍ nebo dokonce ŽÁDNÉ odpovědi? Myslíte si, že byla chyba ve vás? Pak jste na omylu, chyba nemusí být vždy na vaší straně, může za to vás životopis! Dobře napsaný životopis je vstupenkou na pohovor a my vám tuto vstupenku nabízíme!

Životopis, spolu s motivačním dopisem, vám zhotoví na míru naše personální ředitelka. Osoba, která denně přečte desítky životopisů. Ví, co každý personalista v životopise hledá, na co soustředí svou pozornost a v čem uchazeči o zaměstnání nejčastěji chybují. Dokáže sestavit proto takový životopis, který zaujme každého personalistu, ví totiž, co od vás zaměstnavatel očekává, co v životopise i v průvodním dopise chce najít a dle toho vám tyto vstupní dokumenty na pohovor sestaví. Stačí pouze vyplnit v objednávkovém formuláři základní informace o vaší osobě a pozici, o kterou máte zájem. Obratem získáte motivační dopis a životopis, který vaše šance na úspěch několikanásobně zvýší, protože jeho autorem, bude osoba, která denně životopisy hodnotí. Proto přesně ví, co si chce zaměstnavatel v motivačním dopise přečíst, abyste zaujali a on vás pozval na pohovor.  A nejen to. V případě vašeho zájmu, personální ředitelka vyhledá na trhu práce a doporučí vám, vhodné volné pracovní pozice, které odpovídají vaším zkušenostem a praxi.

Řada lidí je velmi schopná, ale pozvánku na pohovor i tak nikdy neobdrží. Je to dáno nesprávně formulovaným průvodním dopisem a životopisem, ve kterém nedokážou patřičně zdůraznit své předpoklady pro danou pozici. Místa na pohovor, pak uvolňují uchazečům s lépe sepsaným životopisem ale mnohem horšími schopnostmi.

Pokud už nechcete dál přenechávat ostatním své místo na pohovoru a myslíte si, že i vy si konečně zasloužíte šanci na úspěch, kontaktujte nás a využijte služeb personální ředitelky.